Городнянська міська рада
Новини

      У дні, коли ми відзначаємо День пам’яті та та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, ми згадуємо тих, хто поклав своє життя на вівтар довгоочікуваної перемоги, та тих, чиї долі були скалічені внаслідок жорстокої агресії кривавої нацистської людоненависницької політики.

    Вже понад 80 років віддаляють нас від тих страшних подій. На Городнянщині не залишилось жодного ветерана, учасника бойових дій Другої світової. Вони живуть відтепер лише в нашій пам’яті. Єдиний свідок жахіть гітлерівського режиму – це Ніна Леонтіївна Маляренко з Гніздища, яка є  в’язнем концтаборів, і в дитинстві зазнала багато страждань. Нині Ніні Леонтіївні 80 років і щороку травневі дні, коли відзначають День пам’яті  для неї – особлива дата.

    Секретар міської ради Світлана Більська та військовий комісар Олег Довгий побували в гостях у пані Ніни, яка завжди радушно в ці дні чекає гостей. Її доля в ранньому дитинстві – то ще одна сумна сторінка в історії Городнянщини,  то пам’ять, якій зрадити не можна.