Городнянська міська рада
Новини

31 серпня на базі відділу освіти Городнянської міської ради відбулось засідання Майстерні професійного самовдосконалення педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Городнянської міської ради з теми “Діяльність закладів дошкільної освіти в умовах воєнного стану”.

Розпочав засідання начальник відділу освіти Городнянської міської ради Григорій Смоляр. Який привітав присутніх з початком нового навчального року і відповів на запитання щодо роботи закладів дошкільної освіти Городнянської міської ради.

Консультантка ЦПРПП Дунйегозель Потапенко ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо діяльності закладів дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році.

Директорка ЦПРПП Городнянської міської ради виступила з презентацією “Підвищення кваліфікації та атестація педагогічних працівників ЗДО за новим профстандартом”.

Директорка ІРЦ Наталія Могилевець розкрила питання “Забезпечення психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти”.