Городнянська міська рада
Оголошення

30 січня 2023 року розпочався прийом заяв кандидатів для заміщення вакантних посад інспектора та поліцейського роти патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Щоб розпочати участь у конкурсному відборі, необхідно заповнити анкету за посиланням:

https://nabir.np.gov.ua

Подальшими кроками будуть надання пакету документів (з їх переліком можна ознайомитись за посиланням:   https:// nabir.np.gov.ua/index.php?r=site%2Fcondition ), співбесіда з представником об»єднаної штурмової бригади, проходження військово-лікарської комісії, перевірка рівня фізичної підготовки, тестування рівня логічного й аналітичного мислення та професійних знань, психологічний тест, співбесіда з поліцейською комісією.

Основні службові обов»язки: приймати участь у плануванні, підготовці, проведенні спеціальних заходів із затримання членів озброєних злочинних груп та озброєних особливо небезпечних злочинців, звільненні заручників; надавати кваліфіковану та спеціалізовану підтримку органам поліції, іншим правоохоронним органам у разі виникнення ситуації з високим ступенем ризику.

МИ ПРОПОНУЄМО:

-соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;

-професійну підготовку за міжнародними стандартами;

-можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

-перспективу кар»єрного росту;

-заплановано, що поліцейський, який буде працювати в бригаді, має отримувати грошове забезпечення щонайменше 25 тисяч гривень. Додатково будуть нараховуватись виплати, пов»язані з виконанням завдань з відсічі збройної агресії, а саме 30 000 та 70 000 під час виконання бойових завдань.

Прийом документів та надання консультацій щодо умов прийому на службу здійснюються за адресою: м.Чернігів, проспект Перемоги,74. Телефон для довідок 050 4647 020.