Городнянська міська рада
Новини

26 жовтня міський голова Андрій Богдан та генеральна директорка комунального некомерційного підприємства «Городнянська міська лікарня» Ольга Ігнатенко вручили  лікарю ортопеду-травматологу Івану Хіхлухо ордер на житло — однокімнатну квартиру  в шестиповерхівці.

Іван Олександрович каже, що новим житлом цілком задоволений. От тільки прописатися тут поки що нема змоги через те, що відповідні реєстри не працюють.  Але це питання згодом вирішиться, а поки що є час робити в квартирі ремонт.

  Лікарю 29 років і чотири з них він вже працює в місцевій лікарні. Каже, що працюватиме саме в Городні й надалі, планів змінювати місце роботи й проживання в нього нема. Тут він народився й виріс, тут може максимально бути корисним людям.

Таким чином міська рада разом з керівництвом лікарні заохочують молодих фахівців-лікарів, щоб вони мали на Городнянщині не тільки роботу, а й житло. Адже кадрова проблема медичних фахівців стоїть у лікарні гостро вже не один рік. На черзі купівля житла ще для одного молодого фахівця — сімейного лікаря.