Городнянська міська рада
Новини

Зустріч з працівниками освітніх закладів з питань організації вакцинувальної кампанії

У Городнянському міському ліцеї № 1 секретар міської ради Світлана Більська та голова райдержадміністрації Василь Тройна зустрілися із колективами міських ліцеїв № 1 та № 2 і ясла-садка № 1.

Із присутніми обговорено вимоги до організації освітнього процесу, що визначені Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. № 787 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236”. Документом передбачено особливості роботи закладів освіти в умовах погіршення епідемічної ситуації в Україні унаслідок збільшення кількості захворювання на COVID-19. 

Тепер у разі встановлення на території України “жовтого”, “помаранчевого” та “червоного” рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів за участю здобувачів освіти, якщо у закладі провакциновано менш  ніж 80% працівників.

Задля належної організації освітнього процесу в умовах поширення коронавірусної інфекції, існує необхідність проведення імунізації працівників освітніх закладів. При збільшенні показників охоплення щепленням персоналу, освітні заклади громади зможуть працювати в умовах зміни карантинних вимог.  

Пресслужба міської ради