Городнянська міська рада
Новини

ЗНОВУ ГОРОДНЯНЩИНА В ЖАЛОБІ, ВІЙНА ВЕДЕ СВІЙ СТРАШНИЙ ЛІК.

31 липня 2023 року від травм, несумісних з життям, під час ворожого гранатометного обстрілу  загинув наш земляк і захисник ГРЕБІНЬ Валерій Васильович.

Мешканці Городнянщини пам’ятають його як вчителя фізики та креслення  Пекурівської школи (з 1992 по 2002 роки)  та як сільського голову Пекурівки з 2002  по 2014 рік.

Для багатьох городнянців він ще був і однокласником, адже після закінчення Пекурівської восьмирічної школи з 1986 по 1988 рік навчався в старших класах Городнянської школи №1.

Таким був він у шкільні роки – цілеспрямований, відвертий, з загостреним відчуттям справедливості і з готовністю завжди підставити своє плече друзям. Таким залишився і в дорослому житті, працюючи на різних посадах. Тому коли у лютому 2023 року його призвали до лав Збройних Сил України, він не вагався – адже він був не просто вчителем і сільським головою, а й прикладом для наслідування для тих, кого вчив і для тих, хто йому довіряв.

У Валерія залишилась мати, дружина та двоє дорослих дітей.

Зустрічатимемо Героя завтра, о 10.30 годині в районі скверу «Гармати». Звідти траурний кортеж рушить до Свято- Миколаївської церкви, де відбудеться  відспівування й прощання загиблого воїна.

Ховатимуть захисника в рідній Пекурівці. Біля церкви чекатимуть автобус і авто, щоб всі бажаючі змогли провести Валерія в останній путь.

Низько схиляємо голови. Стаємо на коліна перед подвигом Героя і перед його родиною, на яку звалилось непомірне горе. Його душа полине в інший, кращий світ, де нема болю, війни й страждань. Він поповнить ряди армії Небесної сотні й стане янголом-охоронцем для всіх нас. А ми молитимемось за нього й інших наших загиблих воїнів і вічно дякуватимемо за їхній подвиг. Загублений цвіт нації не пробачимо ворогу. Ніколи.