Городнянська міська рада
Новини

Знову до теми прибирання снігу

Після публікації про покинуті авто у центрі міста, власники транспортних засобів відгукнулися та прибрали їх з дороги. Зранку лишились лише снігові кучугури, які будуть усувати комунальники.

Ліквідація наслідків снігопаду триває й досі. Водії, які працюють за кермом спецтехніки,  розпочинають свій робочий день рано-вранці і працюють до темноти. Праця відповідальна та складна.

Для зручності пішоходів розчищаються тротуари. Прикрість викликає те, що недобросовісні жителі приватних садиб та суб’єкти господарювання сніг із прибудинкових територій переносять на дорогу. Правилами благоустрою передбачено, що самі власники відповідальні за стан прилеглих територій.

Окремими прикрими випадками непорозуміння, які виникають з громадянами, є невдоволення якістю розчистки.

Неодноразово наголошуємо та звертаємо вашу увагу, що техніка, задіяна до прибирання, розчищає сніг у міру свої технічних можливостей. Запрошуємо всіх долучитися до боротьби зі снігом. За можливості усунути снігові гребні, які утворилися після розчистки та перешкоджають виходу з приватних помешкань.

Неприємний інцидент трапився під час роботи техніки ВУЖКГ по вулиці Жовтневій у Городні. Маємо надію, що це був поодинокий випадок.

Ще до теми про можливості прибирання. Як приклад гарного господарювання. У КЗ «Бутівській ліцей» (директор Наталія Халюк) сніг прибрати спромоглися навіть з даху.