Городнянська міська рада
Новини

Знайдемо роботу разом

    02 грудня 2019 року напередодні відзначення Декади зайнятості для осіб з інвалідністю в Городнянській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості було проведено захід за участю безробітних осіб, які мають інвалідність. В заході також взяли участь соціальні партнери –  Управління соціального захисту населення Городнянської РДА та Городнянське бюро правової допомоги.

    Заступник начальника УСЗН надала інформацію про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України стосовно осіб з інвалідністю, а також відповіла на всі питання присутніх, що стосуються її компетенції. Заступник начальника відділу Городнянського бюро правової допомоги ознайомила з безкоштовними послугами, які надає Бюро та навела приклади успішного вирішення звернень громадян.

    В ході зустрічі були розглянуті питання щодо надання соціальних послуг осіб з інвалідністю, які звернулися до районної філії в пошуках роботи, а саме професійне навчання, підбір підходящої роботи відповідно до покликання, здібностей, професійної підготовки, освіти, а також з урахуванням рекомендацій МСЕК та потреб ринку. Учасники заходу переглянули презентаційні матеріали про діяльність реабілітаційних центрів для осіб з інвалідністю, а також були наведені приклади успішного працевлаштування  осіб даної категорії.