Городнянська міська рада
Новини

Змінено розмір орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

Рішенням третьої сесії Городнянської міської ради 8 скликання від 11 лютого 2021 року змінено розмір орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Городнянської міської ради. Відтепер він становить 8% до нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

У разі розбіжностей ставок орендної плати із діючими договорами оренди землі, протягом одного місяця з дня набрання чинності вказаного рішення, орендарів буде повідомлено про необхідність внесення змін до договорів оренди землі шляхом укладання додаткових угод в частині зміни ставки орендної плати.

Це має забезпечити ефективне використання земельного фонду та врегулювання відносин, пов’язаних з орендою землі у Городнянській громаді, формування збалансованого бюджету та оперативного вирішення питань у сфері землекористування у відповідності до ст. 288 Податкового кодексу України, ст. ст. 142, 143, 144 Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі», керуючись  ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

За несвоєчасне внесення орендної плати буде справлятися пеня у встановленому законом розмірі та порядку.

У разі систематичного невнесення орендної плати орендодавець має право вимагати дострокового розірвання договору.

За інформацією відідлу земельних відносин