Городнянська міська рада
Новини

     Життя  громади у цифрах РАЦСУ  

       Реєстрація актів цивільного стану відображає важливі події життя людей в юридичному сенсі. Інформацію про те, яким видався рік минулий у цій площині та цікаву статистику родинних відносин надала керівниця Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Ірина Свистун.

 

     Протягом поточного року фахівці Городянського відділу ДРАЦС провели понад 90 весільних церемоній. Минулого року, який відзначився весільним бумом через повномасштабне вторгнення, було зареєстровано 123 одруження. Цікаво, що 90% жінок, які виходили заміж протягом поточного року, брали прізвище чоловіка. Водночас є зафіксований 1 випадок, коли обранець взяв прізвище коханої.

     Що стосується розлучень, то їх протягом 2023 року, як і в попередньому, реєстрували значно менше, ніж шлюбів. Так, цьогоріч складено лише 12 актів про розлучення, торік – 8.

     Ще одним напрямом роботи органів ДРАЦС є реєстрація народження. У цьому та минулому році фахівці видали майже однакову кількість перших документів малюків – понад 70.

     Послугами ДРАЦС користувалися й мешканці громади, котрі мали намір змінити своє ім’я. У цьому році було задоволено 5 таких звернень, натомість у 2022 році – лише 3.

     Відомості про померлих також додавалися до загального реєстру. Свідоцтв про смерть, у поточному році Городянським відділом ДРАЦС видано 360 разів, що значно менше ніж у минулому – 412.