Городнянська міська рада
Новини

     Зазвичай, якщо у людини виникають проблеми із суглобами, то це означає чималі фінансові витрати на лікування, операцію десь не ближче, аніж в Чернігові й тривалий реабілітаційний період. Проте віднедавна команда молодих лікарів почала впроваджувати сучасні технології оперування деяких хвороб в умовах Городнянської міської лікарні.

   Наприклад, при пошкодженні меніска колінного суглоба вони роблять операцію малоінвазивним хірургічним шляхом – артроскопією суглоба. В такому випадку не доводиться «розкривати» весь суглоб для того, щоб полікувати меніск. При цьому ризики і травматизація мінімальні.

     Такий метод лікування, звичайно,  потребує спеціального технічного забезпечення та навичок. З цим травматологу Івану Хіхлусі допомогає лікар ортопед-травматолог з Києва Богдан Грищук. Пан Богдан – науковець, який розробив новий інструмент та метод лікування меніска колінного суглоба й планує впроваджувати їх у світову хірургічну практику вже цьогоріч.

     Через подібні операції пройшли кілька наших земляків, дехто з них вже навіть повернувся на передову для захисту нашої країни.