Городнянська міська рада
Новини

   Завтра знову Городнянщина зустрічатиме свого полеглого Героя – на щиті додому повертається 36-річний житель Невклі  ЄСИПЧУК Дмитро. Разом з ним з останньої дороги назавжди до отчого дому повертається ще один воїн з Великого Листвену – 42-річний ПОПОВСЬКИЙ Микола, який загинув 5 березня нинішнього року біля села Іванівське Бахмутського району Донецької області.  Зустрічатимемо обох наших захисників о 9.00 годині біля скверу «Гармати»

      Далі траурна процесія рухатиметься вулицею Чернігівською до Меморіалу загиблих Героїв, потім прямуватиме повз міський стадіон до будинку культури, звідки воїни продовжать свій путь кожен до рідного села, де Герої залишаться на вічний спочинок.

     Дмитро Єсипчук був звичайним хлопчиною, який закінчив рідну Невклянську школу в 2002 році, отримав  спеціальність газоелектрозварювальника в Чернігівському базовому професійно- технічному училищі, а після закінчення навчання працював різноробочим у лісництві близько 10 років.

    Дмитро пішов у військо, щоб захищати Україну, у грудні 2022 року.  З липня по вересень того ж року захисник проходив військові навчання у Німеччині.

    Він був заряджаючим танкового батальйону. Воїн загинув 23 березня нинішнього року близ населеного пункту Бердичі, що на Донеччині. Сталося це  під час виконання бойового завдання.

    Не скоро стишиться цей біль. Вірніше – ніколи. Нам далі жити з визнанням того, що війна відбирає наше майбутнє, нашу надію, наших найкращих, які гинуть заради того, щоб усі ми не опинились в лещатах загарбників.  Душа і серце кровоточитиме за Дмитра, Миколу й інших Героїв, які склали голову в нерівних боях з окупантами, щодня й щоночі. А вони світитимуть нам з неба яскравими зірками й нестимуть свою службу Янголів-охоронців на Небесах.

     Дякуємо батькам за синів. Дякуємо жителям маленьких поліських сіл Невкля та Великий Листвен, які зростили таких синів. Вклоняємось Дмитру та Миколі за їхній подвиг в ім’я майбутнього. Вічна слава Героям. Вони житимуть вічно. Бо пам’ять народна берегтиме їх імена для нащадків, для нових і нових поколінь українців.

    Завтра в Городнянській громаді оголошено День жалоби.