Городнянська міська рада
Новини

Завтра Городнянська громада прощатиметься з Героєм КОНОНЕНКОМ Олександром, який повернувся в рідне місто на щиті. Плачуть рідні, плаче Городнянщина, плаче Небо. Війна, з якою загарбницька росія прийшла на нашу землю, забирає життя найкращих, найсміливіших, найвідданіших синів України.

31-річний воїн загинув 3 вересня 2023 року під час запеклого бою з ворогом від ракетно-бомбового удару по селу Шийківка, що в Ізюмському районі на Харківщині.
Олександр був учасником АТО. Під час повномасштабного вторгнення він теж зі зброєю в руках пліч о пліч з побратимами став до лав найкращих, щоб боронити свою землю і свій народ, свою Україну, свою родину й усіх нас.
Старший сержант, головний сержант механізованого взводу, Олександр мужньо чинив опір навіженому ворогу. Він не ховався за спинами, а поруч з іншими героями відстоював наше право на життя у вільній країні.
У громаді завтра оголошено День жалоби. Бо саме завтра, 28 січня, зустрічатимемо свого Героя під час його останньої дороги додому. Зустрічатимемо Олександра о 10.00 годині біля скверу «Гармати». Далі траурна процесія рухатиметься вулицями Чернігівською та Шевченка до будинку по вулиці Зарічній, де проживав Олександр з родиною. Потім траурний кортеж йтиме через алею Героїв до Свято-Миколаївської церкви, де відбудеться відспівування його світлої душі.
Ховатимуть Олександра Кононенка на кладовищі Червінщина.
У ці гіркі хвилини громада схиляє голову у невимовній скорботі. Ніякими словами не загоїти криваву рану в серцях рідних від такої жорстокої біди. Плачемо й сумуємо разом з родиною, вклоняємось до землі, розділяючи цей наш спільний бій. Бо в цій війні чужих синів не буває.
Небеса вже простелили Герою світлу стежину до Господнього легіону, в який небесними Янголами-охоронцями вступають захисники України – Воїни Світла.