Городнянська міська рада
Новини

Затверджено Програму розвитку земельних відносин та охорони земель на території Городнянської міської ради на 2021-2025 роки

У Городнянській міській раді з метою раціонального використання земельних ресурсів буде реалізовуватися Програма розвитку земельних відносин та охорони земель на території Городнянської міської територіальної громади на 2021-2025 роки. Депутати на четвертій сесії восьмого скликання 2 квітня цього року прийняли рішення про її затвердження.

Мета Програми – забезпечення ефективного використання та підвищення цінності земельних ресурсів.

За час проведення земельної реформи на території міської ради виконано певний обсяг робіт, пов’язаних з подоланням державної монополії на земельну власність, створено відповідні передумови для розвитку багатоукладного і конкурентноспроможного господарства на засадах приватної власності.

Разом з тим потребують вирішення ще багато невідкладних і складних завдань. Це виготовлення землевпорядної документації, внесення змін до існуючих та необхідність розроблення генеральних планів населених пунктів, оновлення планово-картографічних матеріалів земель населених пунктів громади та виготовлення нової нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Передбачається, що реалізація Програми дозволить створити умови для удосконалення ведення земельного кадастру, гарантування прав власності на землю, забезпечить земельно-кадастровою інформацією органи державної влади, органи місцевого самоврядування та землекористувачів.

Пресслужба міської ради