Городнянська міська рада
Новини

Засідання Правління Асоціації міст України

27 травня міський голова А. Богдан прийняв участь у засіданні Правління Асоціації міст України.

Проводив засідання Голова АМУ, Київський міський голова В.Кличко. Напередодні проведення Українського муніципального форуму, який щороку проводить Асоціація, зібралося чимало проблемних та актуальних для місцевих громад питань.

Відкриваючи засідання, Голова Асоціації В.Кличко зазначив, що Асоціація має ще більш ефективно співпрацювати з Верховною Радою, від якої залежить прийняття багатьох важливих для громад законопроектів: «На жаль, не всі законопроекти приймаються на користь міст. І ми повинні, незалежно від наших політичних поглядів, переконувати депутатів, знаходити аргументи, щоб змусити парламент відстоювати інтереси місцевих громад».

Виконавчий директор Асоціації міст України М.Пітцик, вітаючи учасників засідання, нагадав головам громад, що також слід активно проводити роботу та співпрацювати безпосередньо з її мешканцями. «Асоціацію міст України протягом її довгої історії постійно хочуть позбавити потужності та впливу. Були спроби і від олігархів, і від політиків. Ви про це прекрасно знаєте. Але, як би там не було, ми активно працюємо, представляємо Ваші інтереси та сприяємо проведенню в Україні реформи місцевого самоврядування, опираючись на Європейську хартію місцевого самоврядування».

В.Кличко зауважив, що у порядку денному засідання Правління – важливі питання, зокрема, у бюджетній сфері, освітній та медичній галузях, щодо тарифної політики, діяльності органів місцевого самоврядування тощо. З усіх цих питань є доповіді експертів АМУ, які проводять аналіз та моніторинг стану галузі, проводять опитування міських голів щодо проблемних питань та готують на їх основі законодавчі пропозиції.