Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Засідання Молодіжної ради

В суботу, 11 грудня поточного року в малому залі Міського будинку культури та частково в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання молодіжної ради, яке провів її голова Владислав Будник.

На засіданні було заслухано звіт делегата молодіжної ради в УАМР Максима Страдомського щодо діяльності молодіжної ради в роботі Асоціації, відповідно прийняли його до відома. Також більшість молодіжної ради підтримала переообрати Максима Страдомського делегатом молодіжної ради в УАМР.

Розглянуто оголошення про проведення установчих зборів Молодіжної ради при Чернігівській обласній державній адміністрації, в результаті чого було прийнято рішення про делегування на участь в установчих зборах та в подальшому стати членом молодіжної ради при Чернігівської ОДА, яка буде представляти Городнянську молодіжну раду членкиню Марію Самусь.

Далі було розглянуто питання щодо роботи молодіжної ради в грудні 2021 року, та пропозиції до плану роботи на 2022 рік, який буде затверджено на наступному засіданні молодіжної ради.