Городнянська міська рада
Новини

ЗАРИБНИЛИ ОЗЕРО “ЦИГАНСЬКЕ”

28 березня рибацька спільнота, об’єднана ідеєю благоустрою озера Циганського, відзначала своєрідне свято – зарибнення водойми. Громадська організація, яка нині нараховує 210 небайдужих риболовів, зібрала кошти на придбання майже шестисот кілограмів молодняку білого амуру, товстолоба, коропів звичайного та дзеркального. Рибу придбали на Чернігівському риборозпліднику,, і якомога швидше привезли на місце.
Випускати рибу у водойму зібралось кількадесят членів рибацько-спортивного клубу «Рибалки Городнянщини». Завдяки прохолодній погоді, правильній тарі і своєчасній доставці вся риба доїхала живою і бадьорою, що, звісно, порадувало риболовів. Члени товариства вже організували нагляд за водоймою, щоб перешкодити несанкціонованому вилову породної риби.
У поточному році озеро Циганське знаходитиметься у режимі нерестової заборони. Також буде заборонено вилов риби, яку випустили в озеро – коропів, товстолобів та амурів. Всю іншу рибу можна буде ловити у звичайному режимі будь-кому, однак упійману рибу зазначених видів доведеться відпускати назад у водойму.
Приємно вразило узбережжя та прибережна територія. Трохи більше, ніж за півроку, рибацька громада навела-таки лад на озері. Тут облаштовано зони відпочинку та смітники, береги і стежки розчищено від чагарників. Найближчим часом рибалки обіцяють почистити берегову лінію від сміття, яке вилізло з-під снігу після зими.
Любителів дармівщинки повідомляємо, що відтепер за озером здійснюється цілодобовий нагляд при підтримці рибоохорони. А небайдужих людей, ладних стати до роботи і взяти участь у спільних проектах, риболови Городнянщини радо запрошують до себе у колектив. І сподіваються на підтримку своїх ідей з боку спеціалістів Чернігіврибохорони та працівників місцевих правоохоронних органів.