Городнянська міська рада
Новини

Залучення інвестицій

У жовтні нинішнього року американський фонд Western NIS Enterprise Fund та освітня платформа CANactisons проводили в Україні конкурс малих гарнтів «Активуй свою мрію». Орієнтований він був на підтримку урбаністичних проектів, спрямованих на втілення певних міських перетворень. Метою конкурсу було стимулювання ініціативних громадян до реалізації практичних міських проектів різного напрямку. Грошовий фонд конкурсу передбачав до 5 тисяч доларів кожному з десяти переможців.
На ньому були представлені 520 проектів з усієї України. Журі визначило десять кращих, до яких серед проектів таких великих міст, як Київ, Луцьк,Івано-Франківськ увійшов й проект Городнянської міської ради «Доступний стадіон для всіх без обмежень». Підготували його спеціаліст по енергоменеджменту та залученню інвестицій міської ради Тимофій Єфіменко, Худенко Олексiй голова громадської організації “Ветерани АТО Городнянщини”, приватний підприємець Олена Яцкова та Тетяна Висоцька, яка вже має чималий досвід по залученню грандових коштів для розвитку Городнянщини.
— Рішення журі про нашу перемогу стало справжнім новорічним подарунком для всієї нашої команди, міської ради та жителів Городні —розповів його координатор Тимофій Єфіменко
— Брати участь у конкурсі мене особисто спонукало бажання залучити якомога більше інвестицій для розвитку громади, адже навантаження на міський бюджет колосальне. А тему для нього «підказало» нещодавнє рішення про передачу стадіону на баланс міської ради. Дуже хочеться, щоб він став справді улюбленим місцем для відпочинку і занять спортом для всіх вікових категорій городнянців.
Реалізувати проект планується протягом першого півріччя 2017 року за співфінансування: 75 відсотків коштів надасть фонд Western NIS Enterprise Fund, а 25 – міський бюджет.
—Спочатку ми плануємо провести опитування жителів громади – які саме тренажери вони хочуть бачити на стадіоні, — поділився планами Тимофій. – Потім виготовимо макет спортивного майданчику з тренажерами. А вже потім проведемо благоустрій виділеної території, після чого можна буде встановлювати тренажери і лави для відпочинку. Сподіваємось, визначена сума дасть нам змогу закупити 8—10 спортивних тренажерів.

http://dreamactions.com.ua/project-dsbo