Городнянська міська рада
Новини

Загальні збори громадян у Солонівському старостинському окрузі

15 березня відбулися  загальні збори  громадян у Солонівському старостинському окрузі. У зборах взяв участь міський голова Городнянської міської ради Андрій Богдан.

В.о. старости Деблик Василь Миколайович ознайомив присутніх про проведену роботу в окрузі, надав загальні статистичні дані. На даний час у Солонівці проживає 334  жителі. У селі функціонує клуб, ФАП, бібліотека. Господарську діяльність здійснюють суб’єкти господарювання у сфері торгівлі та сільського господарства. Протягом минулого року було проведено вуличне освітлення по вул. Святомиколаївській та вул. Шатили. Також були виконані інші значні роботи по благоустрою населеного пункту.

У ході проведення зборів мешканці села висловлювали свої думки та пропозиції щодо подальшого покращення благоустрою, культурного, економічного та соціального розвитку села.

Серед актуальних проблем, які необхідно вирішити – ремонт доріг, ліквідація аварійних дерев, ремонт дамби на місцевому ставку тощо.

Наприкінці зустрічі міський голова Андрій Богдан відповів на запитання присутніх та надав пропозиції щодо вирішення проблемних питань.