Городнянська міська рада
Новини

Загальні Збори Асоціації міст України

18-20 червня в Одесі проходять Загальні Збори Асоціації міст України. На зборах обговорюють підсумки роботи Правління та виконавчої дирекції Асоціації міст України за 2018 рік. Участь у зборах приймає міський голова, член Правління Асоціації міст України Андрій Богдан.

Асоціація міст України – це найавторитетніша в Україні недержавна організація, що представляє позицію та захищає права місцевого самоврядування. У її складі – 779 міських, селищних, сільських рад. Серед них – 341 об’єднана територіальна громада.

Протягом 2018 року експерти Асоціації міст України проаналізували на предмет впливу на місцеве самоврядування майже 4 тисячі проектів урядових актів. Підготували 69 експертних висновків до законопроектів. Брали участь у розробці 84 законопроектів. Результатом цієї роботи стало ухвалення 179 урядових рішень, які позитивно впливають на розвиток місцевого самоврядування.

Завдяки ініціативам Асоціації міст України в бюджетному процесі в Держбюджеті на 2019 рік для всіх територіальних громад залучено додатковий ресурс обсягом 44,6 млрд грн.