Городнянська міська рада
Новини

За неіснуючі сонячні панелі перерахував шахраю 114 тисяч гривень

Поліцейські наполегливо рекомендують мешканцям Чернігівщини бути обачними під час покупок в інтернеті та на сайтах безкоштовних оголошень і закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання.

 

      15 листопада до поліції звернувся 48-річний мешканець Чернігова. В Інтернеті чоловік знайшов оголошення про продаж сонячних панелей за привабливою ціною.

 Він одразу ж зв’язався з «продавцем», який запевнив, що товар в наявності та попросив перерахувати на банківський рахунок гроші за панелі. Чоловік погодився і відправив незнайомцю 79800 гривень. Потім потерпілий переміряв розміри площі, де хотів поставити панелі, та вирішив зробити дозамовлення: перевів шахраю ще 34200 гривень.

Після цього «продавець» спочатку був занятий справами, а потім зв’язок з ним взагалі обірвався, як і зникло з сайту оголошення про продаж сонячних панелей. Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся по допомогу до поліції.

 

Поліція Чернігівщини закликає громадян: щоб не потрапити на гачок шахраїв, розраховуйтеся за товар лише тоді, як отримаєте і особисто оглянете його. Особливу недовіру має викликати надміру привабливий зміст оголошень.