Городнянська міська рада
Новини

З вогнем будьте обережні і в будні, і в свята

За інформацією Головного управління ДСНС України в області, негативна статистика загибелі та травмування людей на пожежах зростає щодня.

З початку року вогонь забрав понад півтори тисячі життів в Україні, сталося майже 25 тисяч пожеж. В області за поточний рік виникли 2167 пожеж, у яких загинуло 83 людей, у тому числі одна дитина.

Основними причинами пожеж, що призвели до трагедії, стали необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення або електроустановок.

За статистикою, це лихо найчастіше трапляється у помешканнях літніх людей або сімей, що опинилися у скрутних життєвих обставинах — там, де опалювальне обладнання та електроприлади старі чи занедбані.

Тому Держслужба з надзвичайних ситуацій закликає всіх громадян пересвідчитись у пожежній безпеці не лише власних осель, а й домівок літніх родичів та сусідів. Для збереження свого життя, здоров’я та майна варто також завжди неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки, у тому числі й використовуючи піротехнічні засоби під час святкування.