Городнянська міська рада
Новини

                   З професійним святом всіх дорожників і водїв!

День автомобіліста і дорожника – свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, яке відзначається в Україні щорічно в останню неділю жовтня.

Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають – День водія – не тільки ті шофери, хто сидить за кермом. Це офіційне свято всіх працівників дорожньо транспортної галузі в цілому.

Яка відповідальність лежить на тих, хто сідає за кермо, займається виготовленням, обслуговуванням і ремонтом автомобільного транспорту та доріг, по яких здійснюється його пересування? Величезна. Відповідальність не тільки за своє власне життя, але і за життя пішоходів та пасажирів.

А ще ми на собі відчули важливість цієї галузі й людей, які в ній трудяться, коли під час ворожого оточення опинились відрізаними від усього світу й зі зруйнованими мостами. Ми зрозуміли що значить відсутність логістики, яку нам забезпечують ті, хто будує й утримує дороги й ті, хто щодня сідає за кермо щоб привезти нам найнеобхідніше — хліб, ліки тощо.

Тож зі світом вас, невтомні труженики доріг! Хай кермо буде слухняним, траси легкими, погодні умови сприятливими, і щоб як би далеко ви не заїжджали, а завжди повертались додому, де вас люблять і чекають.