Городнянська міська рада
Новини

З 1 січня 2022 року змінюється розмір адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Городнянської міської ради звертає увагу, що у відповідності до законодавства України, з 01.01.2022 року змінюється розмір адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру:

– надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 124.05 грн.

– надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель – 136.46 грн.

– надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць – 148.86 грн.

– надання відомостей з Державного земельного кадаструу формі довідки, що містить узагальнену інформаціюпро землі (території) – 148.86 грн.

– надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації – 74.43 грн.

– надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру– 74.43 грн.

– виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення – 322.53 грн.

Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга (станом на 01.01.2022р.-2481грн).

Підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку.