Городнянська міська рада
Новини

Втратили зв’язок із прикордонником?

⁉️Втратили зв’язок із прикордонником?

⁉️Захисник тривалий час не виходить на зв’язок?

‼️Телефонуйте 057-700-91-91

ℹ️Цей номер функціонує саме для родичів та близьких тих прикордонників, які не мають з ними зв’язку.

📌Інформаційна допомога близьким охоронців кордону – одне з пріоритетних завдань прикордонного відомства під час російської збройної агресії проти України коли рідні не мають змоги зв’язатись із захисниками.

📞Телефонна лінія працює щоденно. Повнолітні близькі прикордонників зможуть залишити запит чи все гаразд з їхнім родичем. Після вивчення обставин їм буде надана необхідна інформація та, за необхідності, консультаційна допомога.

🔹Просимо врахувати, що за вказаним номером не надається консультація щодо будь-яких питань перетину кордону.

🔸Також за вказаним телефоном можна отримати консультацію щодо порядку оформлення документів на виплату членам сімей грошового забезпечення військовослужбовців, яких було захоплено у полон або заручниками, а також інтернованих у нейтральних державах або безвісно відсутніх.

📍Дане питання врегульоване Постановою КМУ від 30 листопада 2016 року № 884 ознайомитися з якою можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/884-2016-%D0%BF#Text та Інструкцією про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України 25 червня 2018 р. № 558 ознайомитися з якою можливо за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0854-18#Text

📧Окрім цього можна направляти запити із вищезазначених питань на електронні скриньки dovira@dpsu.gov.ua, oper1470@ukr.net та gitomir_zagin@dpsu.gov.ua. При цьому, запитувач обов’язково має вказати наступну інформацію: свій контактний номер телефону, прізвище, ім’я, по батькові, місце служби прикордонника/прикордонниці, ступінь родинного споріднення з ним/нею (син/донька, чоловік/дружина тощо).

🔰Просимо врахувати, що кібербезпека може блокувати надходження деяких електронних листів, зокрема тих, які надсилають з домену *.ru.

Північний кордон.Держприкордонслужба