Городнянська міська рада
Новини

Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

19 грудня 2017 року о 13.00 в приміщенні Американського дому (м. Київ) з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування Асоціація міст України проводить Всеукраїнський урок місцевого самоврядування у веб-форматі. Подія транслюватиметься у режимі он-лайн на каналі АМУ у мережі YouTube. 
Захід має на меті підвищення іміджу місцевого самоврядування серед громадян, поширення ідей децентралізації, промоцію формування освітнього простору Нової української школи та побудову діалогу між владою та учнями-старшокласниками з навчальних закладів усієї України.
Це буде вже другий Всеукраїнський урок, минулого року більше 200 шкіл, а це близько 12500 учнів, взяли участь у розмові.
Цього року урок проведуть: Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, Віце-премʼєр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, державного будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Учасники Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування зможуть сформулювати запитання до спікерів.
Захід триватиме з 13:00 до 14:20.
За сприяннням міської ради в Городні захід організовано в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст №2 в класі інформатики. Початок о 12.30.