Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Відбулася чергова конференція Асоціації молодіжних рад

У неділю, 5 вересня, у Харкові в рамках першого Всеукраїнського форуму молодіжних рад відбулося чергове засідання конференції громадської організації “Українська асоціація молодіжних рад”.

Городнянську молодіжну раду представляв делегат Максим Страдомський.

Під час конференції звітував голова правління Володимир Сонько. На засіданні було заслухано звіт правління про підсумки діяльності асоціації упродовж року.

Свої думки щодо доцільності створення нових молодіжних рад висловив і Максим Страдомський: «Асоціація активно долучається до створення нових молодіжних рад. У Чернігівській області вже створені багато молодіжних рад, а Городнянська, Корюківська, Прилуцька, Семенівська та Коропська молодіжні ради навіть входять до складу УАМР, де область має найбільше представництво. Чи є в планах правління Асоціації, розвиток обласних молодіжних рад, а саме створення Чернігівської обласної молодіжної ради?»

Голови  правління Асоціації Володимир Сонько висловив думку, що створення Чернігівської обласної молодіжної ради є доцільним.

Додатково: Українська асоціація молодіжних рад – це громадська організація, яка створена на установчих зборах 12 вересня 2020 року, метою якої супровід та підтримка діяльності молодіжних рад, а також сприяння у розвитку нових, задля підвищення участі молоді у процесі прийняття суспільно-важливих рішень.