Городнянська міська рада
Новини

Всеукраїнська акція для учнів 1-11 класів

З нагоди святкування 30-ти річчя незалежності України та з метою актуалізації уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття тварин Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить Всеукраїнську акцію «Фотозона: «Фауна нашої Батьківщини».

До участі в акції запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти за керівництвом педагогічних працівників.

Акція проводиться в заочному форматі. Учасники готують фотоматеріали з зображенням фауни свого регіону (комахи, плазуни, молюски, птахи та ссавці) в друкованому вигляді формату А4 до 30 вересня 2021 року надсилають їх на адресу: 04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України (лабораторія зоології) .

Детальна інформація – за телефоном: (063)183-79-32; електронна пошта: na ida @nenc.gov.ua (Надія Василівна Найда – координатор конкурсу). Просимо інформацію про проведення Всеукраїнської акції «Фотозона: «Фауна нашої Батьківщини» довести до відома педагогічних працівників і учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти України.