Городнянська міська рада
Новини

     Восени минулого року громадська організація «Розквітай» спільно із фондом соціального страхування і Центром зайнятості створили підприємство в рамках державної програми «Армія відновлення». Це підприємство сьогодні працює для потреб фронту, а також забезпечує необхідними речами захисників наших кордонів

       Восени група однодумців на чолі з головою ГО Валентиною Циркун розпочали свою діяльність із плетіння маскувальних сіток і виготовлення енергетичних батончиків. Їм вдалося залучити 38 колишніх безробітних. Нині ця невелика армія виготовляє по 200 квадратних метрів маскувальних сіток на день. А з відходів різних тканин  шиють шарфи-бафи для військових.

     Професійна швачка Юлія Желдак зробила розкрій маскувального костюму і виготовила його із спанбонду для маскувальних сіток. Вийшло добре, виріб вже оцінили наші прикордонники і попросили ще.

     Окрім суто військових речей, шиють і білизну, потреба в якій не зменшується, бо в умовах передової спіднє працює як разовий одяг.

     Продовжують розвивати на підприємстві й кулінарний напрямок.  Розробили й виготовляють енергетичні батончики. Смачний перекус із меду та горіхів дуже сподобався нашим захисникам, тому майстрині вирішили розширити асортимент і виготовляють ще й солодку шоколадну ковбасу із крихти печива, меду і натурального какао.

      Міська рада для роботи такого волонтерського колективу надала  додаткове зручне і затишне приміщення.

     Сьогодні колектив однодумців досяг 50 співробітників. Підприємство нині надає роботу й значній частині внутрішньо переміщених осіб, які, окрім звичного місця проживання, втратили ще й роботу. Окрім Городні, відкрито ще дві філії підприємства, які працюють нині у двох селах громади.