Городнянська міська рада
Новини

Вони захищають Україну: Євген Моляренко уже тричі був у зоні проведення ООС

Жені – двадцять чотири, він у своєму житті вже встиг отримати освіту у Чернігівському професійному ліцеї залізничного транспорту, віддати борг державі на строковій військовій службі, попрацювати не за спеціальністю і знову повернутися до лав Збройних сил України на контракт.

«Головним бажанням, було вирватися туди, де є можливості для майбутнього. Я з багатодітної родини, мама виховує четверо дітей. Служба в армії дає перспективи кар’єрного зростання. Мрію мати офіцерське звання, а поки я старший солдат-гранатометник», – розповідає Євген.

Він служить у Житомирі, вісім місяців був на першій лінії бойового зіткнення в зоні ООС, ще чотири в інших районах бойових дій на сході України.

«Хочу, щоб мною пишалися рідні, приємно, що моє фото з’явиться на дошці пошані у рідній Півнівщині. До вересня – у відпустці, за цей час планую одружитися. Майбутня дружина з розумінням ставиться до вибору професії, хоча дуже переживає за мене», – додає посміхаючись.

Поки був на гостинах на Городнянщині, разом із Данилом Акіменком, товаришем по службі, Євген брав участь у семінарі “Переваги військової служби в Збройних силах України”. Захід проходив у Городнянській філії центру зайнятості, його співорганізатором був перший відділ Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Пишаємося вами, хлопці, і дякуємо всім, хто стоїть на варті миру. Завдяки вам цьогоріч ми святкуємо 30-у річницю Незалежності України. Хто ж як не герої сучасності, живі та полеглі, мають бути прикладом та взірцем почесного звання захисників України.

Пресслужба міської ради