Городнянська міська рада
Новини

Володимир Волощук: Підприємець – не професія, а стан душі

Приватний підприємець Володимир Волощук успішно займається виготовленням житлових модулів для офісно-побутових приміщень. Продукція має сертифікацію, що підтверджує високу якість та безпечність використання.

«Вперше цю ідею спробували реалізувати набагато раніше. Тоді над створенням одного модуля працювали майже місяць, бо вимогою була його максимальна компактність для транспортування, – розповідає Володимир Іванович, – тепер працюємо за іншою інноваційною технологією».

Особливість таких міні будинків – можливість їх варіативного моделювання, як у конструкторі. Модулі можна розташувати як завгодно, навіть у два поверхи, загальна площа може досягати до 2000 м2.

Виготовляють на замовлення, працювали навіть над створенням студентського гуртожитку для одного з вітчизняних університетів.

Усередині є все, що необхідно для проживання. Це може бути одна кімната, або декілька, укомплектованих меблями, санвузлом, кондиціонером.

Приватним підприємством Володимир Волощук займається із 2003 року, на його переконання головне – це цікава ідея та бажання працювати, а можливості завжди можна знайти, на Городнянщині їх вистачає.

Пресслужба міської ради