Городнянська міська рада
Новини

ВКРАДЕНИЙ ВИПУСКНИЙ

             

Сьогодні Городня проводжала у доросле життя своїх випускників. Яким цей урочистий день був для юнаків і дівчат обох міських ліцеїв, котрим крила юності обпалила війна? Без урочистостей, музики, гамірних фотосесій, без маршу юності й без впевненості в завтрашньому дні.

Вчорашніх одинадцятикласників , їхніх вчителів та  батьків привітав міський голова Андрій Богдан. Він вручив грамоти міської ради молоді, яка приймала активну участь у суспільному житті громади:

–Ви свій останній шкільний рік закінчували не у шкільних стінах, а за планшетами й комп’ютерами,  ви  з тривогою дивитесь у завтрашній день, але ви сповнені віри, надії на світле майбутнє. Ви стоїте перед непростим вибором свого подальшого майбутнього. І я бажаю, щоб для кожного з вас він виявився єдино правильним. І щоб ви були успішними й щасливими в житті. У мирному житті, у вільній Україні.

Випускники міста все ж вдягли святкові випускні плаття й костюми.  Ненадовго — тільки щоб отримати свідоцтва про закінчення школи, медалі й грамоти за успіхи в навчанні.

Цьогоріч на Городнянщині 152 випускники прощались зі школою. З них 11 закінчили школу з медаллю.

 Цей день для них межує між минулим і майбутнім. І вони — ті, кому довелось так рано визнати, що багато українських школярів і школярок вже ніколи не сядуть за свої парти, бо їх вбила війна, яка вкарала в майбутнього України і дитинство, і юність. 

Сьогоднішнім випускникам  довелось раніше подорослішати й змужніти. І все ж їм — юним, сповненим сил та надії на світле майбутнє, творити завтрашній день країни. І в їхніх очах— впевненість у тому, що цей іспит долі вони обов’язково витримають. Більше того— складуть на «відмінно».