Городнянська міська рада
Новини

Візит голови Чернігівської обласної державної адміністрації до Городнянщини

1 лютого поточного року з робочим візитом Городнянщину відвідав голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник. У рамках візиту голова ОДА ознайомився з навчально-матеріальною базою Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Городнянської міської ради та Городнянського ліцею, з виробничою базою Державного підприємства «Городнянське лісове господарство».

Також у приміщенні районної державної адміністрації відбулася зустріч голови ОДА Олександра Мисника зкерівництвом району, об’єднаних територіальних громад, керівниками установ та організацій, депутатами місцевих рад.

У своєму виступі Олександр Петрович зазначив: «Вперше в історії України центральна влада не тільки пообіцяла передати гроші на місця, а й виконала свою обіцянку. На сьогодні понад 50% бюджетних коштів автоматично поступають на місця і розподіляються місцевими бюджетами. Так, доходи Городнянської ОТГ порівняно з 2017 роком зросли більш ніж на 11 мільйонів гривень. Переконаний, що переваги реформи жителі об’єднаних громад вже оцінили. Втім, це тільки ремонт доріг та соціальних об’єктів, встановлення вуличного освітлення. У подальшому — це додаткові робочі місця та економічний розвиток. Ресурси ви для цього маєте».

Візит голови ОДА на Городнянщині закінчився відвідуванням сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Віра» с. Вихвостів.

Голову ОДА супроводжував міський голова Городнянської міської ради Андрій Богдан.