Городнянська міська рада
Новини

Військовозобов’язані Городнянщини мають можливіть взяти участь у параді військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

Збройні Сили України почали готуватися до параду військ з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. До заходу  у столиці мають 27 парадних розрахунків загальною чисельністю понад 4000 осіб. На параді продемонструють новітні зразки військової техніки, буде організовано урочисте проходження катерів і проліт авіації. Буде присутнє військово політичне керівництво країни, лідери ,посли та аташе країн партнерів.

Можливість залучитися до цього заходу мають військовозобов’язані Городнянщини, які мають відповідний стан здоров’я, а головне бажання взяти безпосередню участь в цій  історичній події, яка запам’ятається на все життя.

Підготовка та участь у параді буде тривати з 26.07.2021 по 25.08.2021 року на цей період військовозобов’язані забезпечуються матеріальними засобами, військовим одягом та харчуванням, отримують добові та грошові виплати в залежності від військового звання.

За ними зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата.

На весь час здійснюються грошові виплати із розрахунку до двох прожиткових мінімумів.

Порядок підготовки до параду  можна дізнатися в Городнянському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.тел  2-17-80 або 098 0968290.