Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Відкриття “ПОЛІСЯНОЧКИ”

08 липня 2019 року відбулося урочисте відкриття табірної зміни сезонного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “ПОЛІСЯНОЧКА”, де відпочинуть 60 дітей.

З вітальним словом виступила директор табору Халюк Наталія Іванівна. Також на відкриття завітали поважні гості: міський голова Богдан Андрій Іванович, заступник голови Городнянської РДА Захарченко Тетяна Віталіївна, начальник відділу освіти міської ради Смоляр Григорій Леонідович, які наголосили на тому, що найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час.

На завершення офіційної частини вихованці табору відпочинку “Полісяночка” підготували цікаву концертну програму за участю  дітей і вожатих.

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, екскурсії, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням навчального та виховного процесу шкільної програми.