Городнянська міська рада
Новини

Відкриття нового мосту у Конотопі

21 червня відбулося урочисте відкриття нового мосту у селі Конотоп. З даного приводу міський голова Андрій Богдан зазначив: « свого часу, коли Конотоп запросили приєднатись до Городнянської громади, місцеві жителі попросили від майбутньої громади одного – побудувати новий міст через Снов. Звичайно, ми не могли проігнорувати таке насущне побажання, бо через цей міст люди переправляються на той бік річки самі, женуть на пашу череду корів, ходять до місцевого бору по ягоди та гриби й машинами і тракторами перевозять сіно з лугу».

В будівництві мосту активну участь взяли місцеві фермери Василь Богдан і Олександр Масляний разом із в.о. старости Сергієм Колодьком. Міська рада виділила кошти на придбання матеріалу – дубових колод та брусу, допомігу надав  агролісгосп, а фермери ще й оплатили роботу бригаді досвідчених мостобудівників зі Смячі.

До загальної справи долучились також жителі села, які збирали кошти з усіх власників корів, що випасаються за мостом. Однак зібрані з людей кошти не довелось витрачати.  Їхні витрати компенсував народний депутат України Анатолій Євлахов — він оплатив долю власників корів у загальних витратах. Анатолій Сергійович особисто прибув на відкриття мосту, поспілкувався з будівельниками і організаторами, та всіма, хто долучився до будівництва.

Мостобудівники запевнили, що новий міст простоїть гарантовано років з тридцять, а може й більше. При його будівництві у береги та дно річки забили двадцять чотири палі, по три в ряд.