Городнянська міська рада
Оголошення

Відкриття фотовиставки «Вільній країні-Вільна фотографія»

Довідки за тел.: (0462) 611-573676715

Прес-анонс

         18 жовтня  2019 р. у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття фотовиставки «Вільній країні-Вільна фотографія».

Назва виставки “ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ – ВІЛЬНА ФОТОГРАФІЯ” творчого об’єднання “РОЗВИТОК ФОТОГРАФА”, пояснюється участю фотографів різного рівня (від починаючих, любителів до професіоналів), критерієм творчості яких є звільнення від стереотипів, розмаїттям тем і направлень, що відображені на фотографіях. Це портрети, пейзажі, натюрморти, концептуальна фотографія тощо.

Виставка набула великого успіху та зацікавленості у відвідувачів, завдяки чому в фотохудожників Миколи Верповського та Дениса Сухініна виникла ідея перетворити її на пересувну та показати у інших містах України. Це прекрасне починання підтримав колектив авторів фотографій і ось виставка вже мандрує містами нашої країни під назвою “ВІЛЬНІЙ КРАЇНІ – ВІЛЬНА ФОТОГРАФІЯ”. У кожному місті, де буде експозитуватись виставка, до неї долучатимуть декілька робіт місцевих фотографів.

      Початок заходу о 14:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Музейна, 6.

Виставка триватиме до 19.11.2019 р.

Деталі – зател.: 0462-611-573, або на сторінці музею у соцмережі «Facebook» https://www.facebook.com/halahan.art/.

#ХудожніймузейҐалаґана.

Ми надихаємо!

Експозиції музею відкрито з 10.00 до 18.00 (крім середи)

         Квитки у касі музею.