Городнянська міська рада
Новини

Відділення поліції у Городні очолив Олександр Нехаєвський

 
 
20 листопада тимчасово виконуючий обов’язки керівника Чернігівського райуправління поліції полковник Вадим Парфентьєв представив особовому складу тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділення поліції № 3 (Городня) майора поліції Олександра Нехаєвського.
На заході також були присутні голова Чернігівської районної державної адміністрації Андрій Попик та міський голова Городні Андрій Богдан.
Під час заходу керівник Чернігівського райуправління поліції Вадим Парфентьєв наголосив, що завдяки ініціативі керівника обласної поліції Івана Іщенка на Чернігівщині з 10 листопада відновилися та запрацювали в оновленому складі 9 повноцінних відділень поліції, 6 з яких до цього часу були зменшені до відділів та секторів поліцейської діяльності.
 
Саме оновлене відділення поліції № 3 (Городня) і очолив Олександр Нехаєвський, який розпочав службу у 2014-му році, має значний досвід роботи в підрозділах кримінальної поліції.
 
Перед призначенням у відділення поліції в Городні працював на посаді начальника відділу кримінальної поліції Чернігівського райуправління.
Досвідчений правоохоронець запевнив, що докладе максимум зусиль задля підтримання стабільної обстановки та безпеки у районі.