Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”)

Відповідно до наказу відділу освіти Городнянської міської ради від 13 травня 2021 року  № 50 “Про підсумки проведення І(міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) у 2020/2021 навчальному році”, з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами етнічної, фізичної культури і спорту, історичних та військових традицій українського народу, протягом 26-29 квітня 2021 року було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) в online-режимі.

У змаганнях взяли участь 2 команди (рої): Городнянського ліцею №2 та Бутівського ліцею.

Учасники гри продемонстрували теоретичні знання, практичні уміння та навички в конкурсах “Впоряд”, “Відун”, “Рятівник”, “Ватра”, “Книга звитяг”, “Цікаві моменти з життя рою”, туристично-спортивному конкурсі.

“Центром професійного розвитку педагогічних працівників” Городнянської міської ради було забезпечено інформаційно-методичний супровід та організацію проведення І (міського) етапу Гри “Сокіл”(“Джура”) в режимі онлайн.

Перемогу в І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо- юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”) здобув рій “Богдан Хмельницький” Городнянського ліцею #2 (керівник Кравцов М.М.)

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в ІІ (обласному) етапі Гри.

За інформацією КУ “Центр професійного розвитку педагогічних працівників”