Городнянська міська рада
Новини

Відбулося засідання виконкому міської ради

Сьогодні, 15 жовтня, на засіданні виконкому, окрім питань порядку денного, обговорювалися вимоги щодо роботи розважальних закладів, торгових точок та автоперевізників в умовах карантинних обмежень на території міської ради у зв’язку із захворюванням, викликаного віруcом COVID-19.

Керівник Городнянського відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Олександр Нехаєвський та його заступник Роман Лутченко розповіли про дії правоохоронних органів щодо здійснення контролю та перевірки дотримання карантинних вимог власниками магазинів, співробітниками, відвідувачами та водіями маршрутних таксі.

Подекуди, громадяни, пасажири, водії безвідповідально ставляться до власної безпеки та оточуючих. Нехтують правилами перебування в громадських місцях, не використовують засоби індивідуального захисту та не дотримуються дистанції.

Поліція готова оперативно реагувати на звернення громадян.

Останнім часом у центрі міста почастішали випадки хуліганства та псування комунального майна. Перший заступник міського голови Ігор Лахнеко звернувся до керівництва районного відділення поліції з проханням вжити заходів реагування на такі правопорушення.

Міська рада також закликає мешканців громади не бути байдужими та повідомляти про подібні випадки поліцію або міську раду.

Про безпечну організацію виборчого процесу в день голосування йшла мова з учасниками засідання. До обговорення долучилася голова міської територіальної виборчої комісії Олена Биховець.

Також розглянуті питання, які були заплановані:

 1. Про внесення змін до рішення сесії  міської ради «Про місцевий  бюджет  Городнянської міської об’єднаної  територіальної громади на 2020 рік  (код бюджету 25536000000)».
 2. Про затвердження звіту про  виконання місцевого бюджету   за 9 місяців 2020  року.
 3. Про  впорядкування поштової адреси.
 4. Про надання дозволу на отримання вихідних даних.
 5. Про видалення зелених насаджень.
 6. Про внесення змін до рішення від 20.08.2020 року № 180  «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщеннявакантних  посад  директората та фахівців  Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»Городнянської міської ради Чернігівської області».
 7. Про виділення  грошових коштів на  пільгове  зубопротезування.
 8. Про  внесення  змін  до  програми  розвитку ЖКГ.
 9. Про  внесення  змін  до  програми фінансової  підтримки  комунальних  підприємств.
 10. Про  передачу комунального  майна.
 11. Про  придбання  та  встановлення  бетонної  огорожі.
 12. Про  виділення  грунтощебеневої  суміші.
 13. Про  облаштування  велосипедної  парковки.
 14. Про  надання  дозволу відділу  ЖКГ  на  проведення  земляних  робіт.
 15. Про  надання  дозволу  на  приватизацію  житла.
 16. Про виділення грошових коштів.
 17. Про  розгляд  заяв.