Городнянська міська рада
Новини

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні, 16 листопада 2021 року, міський голова Андрій Богдан провів засідання виконавчого комітету міської ради.

На засідання були запрошені начальник відділення поштового зв’язку Чернігівської дирекції АТ “Укрпошта” Тетяна Підгорна та начальник відділу поліцейської діяльності №1 ЧРУП ГУНП в Чернігівській області Роман Лутченко.

Обговорювалися питання необхідності внесення змін до маршрутів виїзних відділень Укрпошти. Жителі сіл наразі не мають змогу вчасно отримувати поштові послуги. Через реформування системи поштового зв’язку навіть у селах із чисельністю більше 500 жителів листонош тепер немає. А у деяких віддалених селах послуги Укрпошта надає лише два рази на місяць.

Міський голова Андрій Богдан зазначив, що така ситуація потребує оперативного вирішення і врегулювання з боку керівництва поштового зв’язку.

Начальник місцевого відділу поліцейської діяльності Роман Лутченко проінформував присутніх про можливу зміну суспільно-політичних настроїв на прикордоній території громади через загострення ситуації на польсько-білоруському кордоні.

Особливу увагу старостам округів необхідно звернути на можливі випадки незаконного обігу наркотиків на підвідомчій території та у разі виявлення таких, повідомляти правоохоронні органи.

На розгляд виконавчого комітету винесено такі питання:

Про внесення змін до рішення сесії  міської ради «Про місцевий бюджет  Городнянської міської територіальної громади на 2021 рік» (код бюджету 25536000000).

Про внесення змін до рішення першої  сесії восьмого скликання від 10.12.2020 р. “Про затвердження Програми місцевих  стимулів для медичних працівників  та забезпечення кадрами лікарів  лікувально-профілактичних закладів   громади на 2021-2025 роки ”.

Про затвердження Програми профілактики правопорушень на території Городнянської міської ради на 2021-2022 роки

Про затвердження Програми надання соціальних послуг з догляду на  непрофесійній основі на 2021-2025 роки  у новій редакції

Про  впорядкування   поштової  адреси.

Про застосування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» для потреб населення.

Про внесення змін до  рішення виконавчого  комітету Городнянської  міської ради  №  275 від 08.10.2021 року  «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання».

Про  передачу  комунального  майна.

Про надання дозволу  на розміщення реклами.

Про надання  соціальних  послуг.

Про розгляд  листа  відділу  культури,  сім’ї,  молоді  та  спорту.

Про надання дозволу  на  відкриття  спеціальних  рахунків.

Про затвердження номеклатури справ Служби у справах дітей Городнянської міської ради на 2021 рік.

Про затвердження  протоколів  засідань  комісії  у  справах  дітей.

Про постановку  на  квартирний  облік.

Про затвердження документації на  приватизацію  житла та видачу  свідоцтва про право власності. Про внесення змін до рішення виконавчого  комітету Городнянської  міської ради  №  277 від 08.10.2021 року  «Про встановлення тарифів на послугу  з постачання теплової енергії». 

Інші питання.

Пресслужба міської ради