Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Відбулося засідання комісії ТЕБ та НС

Учора, 3 листопада, відбулося засідання районної комісії ТЕБ та НС, у якому взяв участь перший заступник міського голови Ігор Лахнеко.

За підсумками розгляду питань  комісією прийнято відповідні рішення.

Голові Городнянської міської  ради (ОТГ):

1. На підпорядкованих територіях вжити відповідних заходів щодо дотримання протиепідемічних обмежень, передбачених для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, визначених пунктом 14 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 № 712, від 26.08.2020 № 760, та від 27.08.2020 № 757).

2. Вжити заходів щодо заборони проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів у період карантину.

3. Обмежитися у проведення масових заходів покладанням квітів до меморіальних комплексів.

4. Забезпечити контроль за забороною проведення дискотек, роботи розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Голові Городнянської міської  ради (ОТГ) (в порядку рекомендації):

1. Розглянути і вжити відповідні заходи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції у комунальному закладі «Городнянський ліцей №2» Городнянської міської ради.

2. Інформувати терміново районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (сектор з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації) про вжиті заходи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції у комунальному закладі «Городнянський ліцей №2» Городнянської міської ради.

Пресслужба міської ради