Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Cьогодні, 02 листопада 2019 року в читальному залі центральної бібліотеки Міського будинку культури відбулося тридцять сьоме чергове засідання Городнянської молодіжної ради, де були розглянуті наступні питання: про обрання головуючого тридцять сьомого чергового засідання Городнянської молодіжної ради, про відмову у звільнення з посади секретаря молодіжної ради, про проведення молодіжної дискотеки для молоді та підлітків, проведення відкритого кіберспортивного турніру міста з гри “Сountet-Strike 1.6.” серед молоді міста Городня та про розгляд звернення членів Городнянської молодіжної ради.
Також засіданні були присутні представник громадської організації “Городнянська міська молодіжна громадська організація “НЗУМ”” Антон ГАРМАШ.
В кінці засідання члени молодіжної ради обговорили план проведення молодіжних дискотек для молоді та підлітків в різних стилях.
Засідання провели головучий тридцять сьомого чергового засідання, член Городнянської молодіжної ради Марія КИР’ЯНОВА та секретар Городнянської молодіжної ради Максим СТРАДОМСЬКИЙ.