Городнянська міська рада
Новини

Відбулася зустріч з родинами загиблих воїнів АТО

Сьогодні простір можливостей «Городнянської централізованої бібліотечної системи» став місцем зустрічі родин загиблих учасників АТО з керівництвом міської ради та територіального центру комплектування й соціальної підтримки.

Міський голова Андрій Богдан, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту, депутат обласної ради Олена Яцкова та військовий комісар Олег Довгий спілкувалися з сім’ями про питання, які їх хвилюють чи потребують допомоги у сприянні та вирішенні. Стосувалися вони пільгового проїзду транспортом громадського користування, оформлення права власності на землю, пільг на послуги у сфері медицини та інші.

Наприкінці минулого року сесією міської ради затверджено програми, якими передбачена допомога соціально незахищеним категоріям населення, у тому числі й учасникам бойових дій та членам сімей загиблих у зоні АТО. Підтримку даної категорії мешканців громади передбачено у таких документах: «Соціальний захист окремих категорій населення» на 2021-2025 роки, «Комплексна програма соціальної підтримки учасників Антитерористичної операції, Операції Об’єднаних сил та членів їх сімей на 2021-2025 роки», «Пільгове зубопротезування окремих категорій громадян Городнянської міської ради на 2021-2025 роки».

І, звичайно, напередодні свята, з нагоди Міжнародного жіночого дня, не обійшлося без теплих слів привітань та подарунків.

Учасники заходу вшанували пам’ять полеглих у боях та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим у зоні АТО.

Пресслужба міської ради