Городнянська міська рада
Новини

Відбулася п’ята сесія восьмого скликання

Сьогодні, 25 травня, відбулася п’ята сесія восьмого скликання. У засіданні взяв участь голова Чернігівської районної ради Микола Силенко та депутати обласної ради.

Після тривалого обговорення депутатським корпусом прийнято ряд важливих рішень, що стосуються реорганізації мережі освітніх та медичних закладів.

Депутатами підтримано рішення щодо пониження ступеню закладів загальної середньої освіти.

Початкову освіту з 2021-2022 навчального року будуть отримувати діти у Ільмівській, Перепиській, Лемешівській загальноосвітніх школах.

Закладом І-ІІ ступеню стане Деревинська загальноосвітня школа, Невклянську школу І ступеню через відсутність дітей вирішено ліквідувати як юридичну особу.

За згодою батьків дітей із села Лемешівки, учні старших класів перейдуть на навчання до Автуницької ЗОШ І-ІІ ступеню.

Згідно рішення сесії також буде проведено реорганізацію дев’яти фельдшерських пунктів у пункти тимчасового базування. Таке рішення пов’язано у першу чергу з вимогою Національної служби здоров’я України привести приміщення ФП до вимог, які б відповідали будівельним нормам та інклюзії. Пункти тимчасового базування будуть розміщуватися у приміщеннях з належним обладнанням.

Жоден населений пункт не залишиться без медичного обслуговування.

Також депутатами розглянуто ряд інших питань:

 1. Про затвердження Положення про структурний  підрозділ дошкільної освіти «Сонечко» Комунального закладу  Автуницька  загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Городнянської міської ради.
 2. Про затвердження Положення про структурний  підрозділ дошкільної освіти Веселка» комунального закладу «Хоробицький ліцей» ступенів Городнянської міської ради.
 3. Про затвердження Статуту комунального закладу Автуницька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Городнянської міської ради
 4. Про затвердження Статуту   комунального закладу «Хоробицький ліцей» Городнянської  міської ради.
 5. Про внесення змін до структури та  граничної чисельності закладів загальної середньої  освіти Городнянської міської ради.
 6. Про затвердження передавального акту комунального Одногрупового дошкільного навчального закладу на базі Автуницької ЗОШ І-ІІ ступенів Городнянської міської  ради.
 7. Про затвердження передавального акту комунального Одногрупового дошкільного навчального закладу на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Городнянської міської  ради.
 8. Про внесення змін до Статуту КНП «Городнянського ЦПМСД» Городнянської міської ради.
 9. Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки комунальних підприємств Городнянської  міської ради  на 2021 рік.
 10. Про затвердження Програми  проведення профілактичних заходів по боротьбі із епізоотіями на території  Городнянської міської ради на 2021 рік.
 11. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за І квартал 2021 року.
 12. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за І квартал 2021 року.
 13. Про затвердження Положення про цільовий фонд Городнянської міської ради (у новій редакції).
 14. Про затвердження Програми забезпечення проведення заходів та робіт місцевого значення з мобілізаційної підготовки, мобілізації, територіальної оборони, призову громадян на строкову військову службу на 2021 рік.
 15. Про внесення змін до рішення другоїсесії восьмого скликання від 23.12.2020 р.«Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2021-2025 роки».
 16. Про внесення змін до рішення першої сесії восьмого скликання від 10.12.2020 р.«Про затвердження  програми збереження архівних фондів на 2021-2025 роки».
 17. Про внесення змін до рішення сесії  міської ради «Про місцевий  бюджет  Городнянської міської територіальної громади на 2021 рік»(код бюджету 25536000000).
 18. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 19. Про внесення змін до структури Городнянської міської ради.
 20. Про затвердження Положень про структурні підрозділи Городнянської міської ради.
 21. Про внесення змін до рішення другої сесії восьмого скликання від  23 грудня  2020 року «Про затвердження Програми«Соціальний захист окремих категорій населення» на 2021-2025 роки».
 22. Про внесення змін до структури та штатного розпису відділу культури, сім’ї, молоді  та спорту Городнянської міської ради.
 23. Про надання  дозволу  на списання майна.
 24. Про прийняття окремого індивідуально визначеного майна у комунальну власність  Городнянської  міської ради.
 25. Про надання дозволу на продаж об’єктів  комунальної  власності Городнянської  міської  ради.
 26. Про включення об’єктів оренди в Переліки відповідного типу.
 27. Про  надання згоди щодо передачі прав засновника ДП «Городнярай-агролісгосп»  Городнянській  територіальній громаді.
 28. Про продовження договору оренди.
 29. Земельні питання.

Пресслужба міської ради