Відбулась 44-та позачергова сесія Городнянської міської ради восьмого скликання
25 червня 2026 року відбулася сорок четверта позачергова сесія Городнянської міської ради восьмого скликання. Засідання традиційно розпочали хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті всіх Героїв України, які віддали життя за свободу та незалежність держави.
У ході роботи депутати розглянули питання порядку денного, внесли зміни до рішення тридцять сьомої сесії, а саме до:
– Програми підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги на 2026–2028 роки;
– Програми охорони навколишнього природного середовища Городнянської міської територіальної громади на 2026-2028 роки.
Депутатами було затверджено Програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах території Городнянської громади на 2026 рік.
Затверджено розпорядження міського голови, видані в міжсесійний період.
На сесії було розглянуто й ухвалено рішення з майнових та земельних питань.
З повним переліком рішень сесії можна буде ознайомитися на офіційному сайті Городнянської міської ради у відповідному розділі після їх оприлюднення згідно з регламентом.
Запис сесії доступний на нашому YouTube-каналі.


