Городнянська міська рада
Новини

     Валентина Чорна – бібліотекарка з Дібрівного, чи не щодня займається своєрідним «фітнесом», накачуючи воду з колонки для поливу квітників у центрі села. Каже, і для квітів, і для здоров’я корисно! Саме так жінка розпочинає кожен свій робочий день, бо спека поки що не спадає, а квітів шкода.

     Громадську колонку в центрі Дібрівного збудували на замовлення міської ради ще минулого року. Відтепер є де напитися подорожньому, звідси беруть воду для місцевого храму, полив квітів та інших потреб.

     Жителі Дібрівного мають своє,  особливе ставлення до джерел води. Здавна вони бережуть природні криниці довкола села, відроджують їх й бережуть пам’ять у вигляді народних переказів про цілющу силу води. Саме так ентузіасти відродили минулоріч Маковіївську криницю.

     Хоч колонка у центрі села– джерело не природне, а штучне, дібрівненці поставились до нього з не меншою повагою. Місцевий майстер Анатолій Індучний збудував огорожу, а небайдужі жіночки – «активні матусі», як вони самі себе називають, влаштували кілька квітників, бо поряд з колонкою і церквою ще й дитячий майданчик. Яна Тупик, Юлія Меховська, Олена Склезь й Ірина Пархоменко разом із Валентиною Чорною постійно вигадують і втілюють у життя нові ідеї з благоустрою села.    

     Нещодавно неподалік громадської колонки з’явилася чудернацька квіткова композиція у вигляді чи то чумацького, чи то козацького вогнища з імпровізованим казаном, під яким вже горить полум’я з квіток. Активні матусі мають ще чимало ідей, які збираються реалізувати найближчим часом