Городнянська міська рада
Новини

Вадим Матвєєв: Служба в Збройних Силах України – це почесно та престижно

У цьому році Вадим Матвєєв став випускником Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова та отримав офіцерське військове звання лейтенант. Він продовжить військову службу в одній із військових частин Чернігова вже найближчим часом.

До цього навчався у військовому ліцеї. Зізнається, що на вибір професії вплинула мама, адже іі старший брат був військовим. Тому з дитинства вже мріяла про те, що в майбутньому військову форму одягне син.

«Про життєву стежку, яку обрав не шкодую. Навчання, тренування, вміння налагоджувати спілкування в колективі – все це особливі спогади для кожного військового. Формується почуття колективної відповідальності за всіх побратимів, з якими несеш службу.

На офіцера покладається особиста відповідальність за підлеглих, бо він повинен бути прикладом та взірцем для своїх підлеглих», – ділиться своїми думками Вадим.

Не менш важливими звичайно є державна підтримка, яка полягає у фінансовому та матеріальному забезпеченні військових.

Цього року Житомирський військовий інститут закінчили 200 випускників, серед них 28  отримали диплом із відзнакою, 5 золоту медаль.

Вітаємо молодих офіцерів, батьків, рідних та близьких випускників з початком самостійного життя!

Бажаємо їм бути взірцем у дотриманні моральних норм поведінки, у виконанні завдань, що стосуються їх професійного обов’язку.

Городнянський територіальний цент комплектування та соціальної підтримки готовий надати додаткову інформацію абітурієнтам про навчальні заклади, що здійснюють підготовку спеціалістів з військової справи.

 Звертайтеся за адресою: 15100, м. Городня, вул. Чернігівська, 40

тел. (04645) 2-17-80