Городнянська міська рада
Новини

Увага, на Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

За повідомленням Укргідрометцентру, у зв’язку з активізацією циклону над Україною протягом доби 28 січня в Чернігівській області очікується значний мокрий сніг (10-15 см), налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів.

Дорожні служби перебувають у режимі цілодобового чергування. Підрядним організаціям доручено бути напоготові до проведення розчистки доріг та обробки покриття протиожеледними матеріалами.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на дорогах та отримання інформації про стан проїзду, працює цілодобова гаряча лінія диспетчерської Служби автомобільних доріг у Чернігівській області за телефонами: +38(0462)661893, +380952714374.

Просимо водіїв завжди зважати на дорожню обстановку.

Також звертаємо увагу на аварійно-небезпечні ділянки доріг Чернігівщини з крутим підйомом та спуском, де водії вантажівок обов’язково мають використовувати ланцюги проти ковзання та заборонений рух автопоїздів. Їх перелік за посиланням.

На випадок погіршення погодних умов на дорогах Чернігівської області визначені місця відстою автомобільного транспорту. Їх перелік за посиланням.

Водії, пам’ятайте! Зимова дорога вимагає більшої обережності, зосередженості та уважності за кермом! Дотримуйтесь правил безпеки дорожнього руху! Узимку обов’язково використовуйте зимові шини – це ефективне керування автомобілем, контроль за рухом і траєкторією, мінімальний гальмівний шлях. На слизькій дорозі краще уникати різких маневрів i обгонів. Головне правило зимового водіння – нижча швидкість, більша дистанція.