Городнянська міська рада
Новини

Україна та Естонія започаткують проект з децентралізації вартістю понад 5 млн євро

Естонія та Україна підпишуть меморандум щодо реалізації проекту «Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні» (EGOV4UKRAINE).

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко за результатами зустрічі із Директором з розвитку Академії електронного управління Естонії Ханнесом Астоком, повідомляє Децентралізація Влади.

«Проектом EGOV4UKRAINE ми підсилюємо українсько-європейську програму з впровадження децентралізації U-LEAD, яка стартувала в Україні у вересні 2016 року. EGOV4UKRAINE спрямований на покращення процесу надання адміністративних послуг у місцевих громадах через інструменти е-урядування. Це розробка та запровадження універсальної та ефективної ІТ архітектури, інформаційних систем та технічних рішень для ЦНАПів. Головне, що можливостями проекту зможуть, у першу чергу, скористатись голови ОТГ. Меморандум підписуватиметься між Держагентством з питань електронного урядування України та Академією е-урядування Естонії», — зазначив Геннадій Зубко.

Він також повідомив, що загальна вартість проекту EGOV4UKRAINE становить 5,7 млн євро.